0
0.00 EUR
Grozs ir tukšs!
Mans grozs
Kopā apmaksai:
0.00 €
Atgriešana

Klientam ir tiesības atteikties no pasūtītās Preces 14 dienu laikā no tās saņemšanas, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli e-pastā (santa@santa-gulbene.lv).Atteikuma veidlapu var lejuplādēt šeit.

Prece jāatgriež tās oriģināliepakojumā un pilnā komplektācijā.

Preces var samainīt pret citām Precēm, ja Precei ir saglabāts ārējais izskats, patēriņa īpašības, tās oriģinālais iesaiņojums un marķējums, tās netika lietotas un / vai tika sabojātas un / vai tās nav zaudējušas savu izskatu

Klienta pienākums ir 3 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar Preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz pircējs. Atgriežamās preces Pircējam jānogādā pēc adreses:

Ar Latvijas Pasta starpniecību: SIA S.MEDNES “SIA SANTA”, Rīgas iela 41, Gulbene, LV-4401

Ar OMNIVA starpniecību: SIA S.Mednes SIA Santa, Gulbene, Nākotnes ielas TOP pakomāts, 29199831

Ar DPD starpniecību: SIA S.Mednes SIA Santa, Gulbene, Rīgas ielas 41 pakomāts, 29199831

un tām ir jābūt pilnā komplektācijā. 

Naudas atmaksa tiek veikta izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu klients izmantoja veicot darījumu. Pārdevējs par preci samaksāto naudas summu atgriež 3 kalendāru dienu laikā no Preces atgriešanas brīža. Pārdevējs patur savas tiesības neatmaksāt Preces un pakalpojuma samaksu tikmēr, kamēr Klients nebūs preci atgriezis vai iesniedzis par Preces nosūtīšanu apliecinošus dokumentus.

Pārdevējs patur tiesības Klientam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja Prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts Preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts-oriģinālā iepakojumā ar visām oriģinālām cenu zīmēm.

Ja Preču pārdevējs konstatē, ka klients ir lietojis preci un tā vairs nav 100% pārdošanas stāvoklī un izskatā, nauda netiek atgriezta.

 

Ja nosacījumi ir ievēroti, preču pārdevējs ne vēlāk kā 30 dienu laikā no patērētāja rakstveida atteikuma saņemšanas dienas, atmaksā patērētājam preces vērtību.

Kļūda